Halmar Jídelní stůl Ernest 2, wenge

Jídelní stůl Ernest 2, wenge Jídelní stůl Ernest 2 zaujme elegantním a moderním vzhledem. Stůl je obdélníkového tvaru a deska... více informací »
Halmar Jídelní stůl Ernest 2
Značka: Halmar
4 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Ernest 2, wenge Jídelní stůl Ernest 2 zaujme elegantním a moderním vzhledem. Stůl je obdélníkového tvaru a deska...

Jídelní stůl Ernest 2, wenge Jídelní stůl Ernest 2 zaujme elegantním a moderním vzhledem. Stůl je obdélníkového tvaru a deska stolu je rozkladatelná za pomocí kovového vedení s válečky, délka desky po rozložení činí 200 cm. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních interiérů kuchyní, jídelen nebo restaurací. Deska stolu je vyrobena z laminovaného MDF materiálu a po okrajích desky je aplikován ABS plast. Podnoží stolu je taky vyrobeno z laminovaného MDF materiálu, který se značí…Vysoce kvalitní produkt Halmar Jídelní stůl Ernest 2, najdete bezprostředně tady na našich stránkách v kategorii stoly do jídelny. Vyhledejte si parádní produkty z naší rubriky na pár kliknutí.

Diskontní produkt Halmar Jídelní stůl Ernest 2, wenge od známého výrobce Halmar snadno naleznete právě opravdu výhodně! Nabídky od 4 590 Kč.