Halmar Jídelní stůl FIRMINO, tmavý ořech/grafit

Jídelní stůl FIRMINO je velice minimalistický, luxusní kus nábytku, který dodá Vašemu interiéru osobitý charakter. Deska stolu... více informací »
Halmar Jídelní stůl FIRMINO
Značka: Halmar
7 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl FIRMINO je velice minimalistický, luxusní kus nábytku, který dodá Vašemu interiéru osobitý charakter. Deska stolu...

Jídelní stůl FIRMINO je velice minimalistický, luxusní kus nábytku, který dodá Vašemu interiéru osobitý charakter. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která je pokrytá přírodní dýhou v odstínu tmavého ořechu. Tmavé přírodní tóny jsou poté doplněny tmavým podnožím, vyrobeným z malované práškované oceli v grafitové barvě. Použité materiály jsou velice kvalitní, s dlouhou životností a odolné proti mechanickému poškození. Kombinace tmavých odstínů vytváří kompaktní elegantní stůl, vhodný pro stolování celé…Akční produkt Halmar Jídelní stůl FIRMINO, tmavý ořech/grafit lze koupit také tady na stránkách zařazený v rubrice stoly do jídelny! Máme pro vás unikátní produkty z naší sekce za parádní cenu. Známý výrobce Halmar pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky A to je teprve začátek!

Unikátní a oblíbený produkt Halmar Jídelní stůl FIRMINO, tmavý ořech/grafit od společnosti Halmar jednoduše pořídíte právě zde opravdu levně. V akci od 7 890 Kč.