Halmar Jídelní stůl GLOSTER, bílý

Jídelní stůl GLOSTER přinese do Vašeho interiéru jednoduchý, tradiční a elegantní design. Díky svému provedení se stůl hodí do všech... více informací »
Halmar Jídelní stůl GLOSTER
Značka: Halmar
3 790 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl GLOSTER přinese do Vašeho interiéru jednoduchý, tradiční a elegantní design. Díky svému provedení se stůl hodí do všech...

Jídelní stůl GLOSTER přinese do Vašeho interiéru jednoduchý, tradiční a elegantní design. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen, můžete ho však uplatnit i v kavárnách či restauracích. Dřevěná deska stolu se vyrábí z lakovaných MDF desek. Elegantně tvarované robustní podnoží stolu je z masivního kaučukového dřeva. Vše v neutrální bílé barvě. Z naší nabídky si můžete vybrat jídelní židle, díky nimž si můžete sestavit kompletní jídelní set. K… Vynikající produkt Halmar Jídelní stůl GLOSTER, bílý jde koupit lehce tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii stoly do jídelny! Připravili jsme pro vás skvělé zboží ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Významný výrobce Halmar dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na další skvělé zboží značky Halmar. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný výrobek Halmar Jídelní stůl GLOSTER, bílý od známého výrobce Halmar snadno pořídíte tady levně! Nyní lze objednat jen za 3 790 Kč.