Halmar Jídelní stůl HALIFAX, černý/beton

Jídelní stůl HALIFAX je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a... více informací »
Halmar Jídelní stůl HALIFAX
Značka: Halmar
5 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl HALIFAX je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a...

Jídelní stůl HALIFAX je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér. Jídelní stůl je vyroben v černo-šedém provedení, ke kterému se skvěle hodí naše židle K243. Deska stolu je vyrobena z laminovaného MDF v dekoru beton. MDF materiál se snadno udržuje a je odolný vůči mechanickému poškození. Nohy stolu jsou vyrobené z práškované oceli černé barvy.Oblíbený produkt můžete dostat právě tady na našich stránkách ve známé rubrice stoly do jídelny! Nyní si můžete koupit podobné kusy ve zmíněné rubrice za rozumné peníze!

Hodně prodávaný výrobek Halmar Jídelní stůl HALIFAX, černý/beton od přední společnosti Halmar máte možnost sehnat na našich stránkách teď za skvělou cenu! V současnosti za 5 890 Kč.