Halmar Jídelní stůl HOUSTON, ořech/černý

Jídelní stůl HOUSTON je moderní designová záležitost. Tento stůl je vyroben kombinací několika materiálů. Nohy stolu jsou... více informací »
Halmar Jídelní stůl HOUSTON
Značka: Halmar
8 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl HOUSTON je moderní designová záležitost. Tento stůl je vyroben kombinací několika materiálů. Nohy stolu jsou...

Jídelní stůl HOUSTON je moderní designová záležitost. Tento stůl je vyroben kombinací několika materiálů. Nohy stolu jsou vyrobené z práškované oceli v černé barvě. Deska stolu v barvě ořech je vyrobena ze dvou materiálů, dýhy, což je přírodní produkt, který zajišťuje unikátní povrch, a MDF velmi odolného materiálu.
Unikátní výrobek Halmar Jídelní stůl HOUSTON, ořech/černý můžete nakoupit mimo jiné na našem webu v oblíbené kategorii stoly do jídelny! Připravili jsme ještě další produkty z této oblíbené rubriky snadno online. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel Halmar dodává skvělé produkty

Unikátní a oblíbený kus Halmar Jídelní stůl HOUSTON, ořech/černý od kvalitní značky Halmar jednoduše můžete získat tady a teď za akční cenu! Akční cena již od 8 890 Kč.