Halmar Jídelní stůl KAJETAN 2, medový dub/bílý

Moderní jídelní stůl KAJETAN 2 zaujme jednoduchým a elegantním designem. Prostornou desku stolu lze rozložit do délky 185 cm. Tento moderní jídelní... více informací »
Halmar Jídelní stůl KAJETAN 2
Značka: Halmar
6 790 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní jídelní stůl KAJETAN 2 zaujme jednoduchým a elegantním designem. Prostornou desku stolu lze rozložit do délky 185 cm. Tento moderní jídelní...

Moderní jídelní stůl KAJETAN 2 zaujme jednoduchým a elegantním designem. Prostornou desku stolu lze rozložit do délky 185 cm. Tento moderní jídelní stůl vám pomůže dotvořit kompletní vzhled kuchyně i jídelny podle vašich představ a vdechne příjemnou atmosféru modernímu i tradičnímu interiéru. Deska stolu je tvořena z MDF v bílém provedení, MDF je následně pokryto další vrstvou, a to přírodní dýhou v barvě medového dubu. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva v bílém provedení. Z naší nabídky si…
Zajímavý produkt jde sehnat právě tady a teď na našem webu umístěný v rubrice stoly do jídelny! Máme pro vás unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za internetové ceny.

Unikátní a oblíbený výrobek Halmar Jídelní stůl KAJETAN 2, medový dub/bílý značky Halmar snadno můžete pořídit na našich stránkách teď skutečně levně! Právě teď jen za 6 790 Kč.