Halmar Jídelní stůl Ksawery, bílý

Jídelní stůl Ksawery, bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl... více informací »
Halmar Jídelní stůl Ksawery
Značka: Halmar
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Ksawery, bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl...

Jídelní stůl Ksawery, bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl Ksawery zaujme jednoduchým, tradičním a zároveň moderním designem. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Deska stolu se vyrábí z laminované dřevotřísky, které se značí svojí nízkou váhou a cenou. Nohy stolu jsou vyrobeny z…Designový produkt Halmar Jídelní stůl Ksawery, máte možnost najít mimo jiné tady u nás v kategorii stoly do jídelny! Získejte další produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další zboží od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Halmar Jídelní stůl Ksawery, bílý od top výrobce Halmar jednoduše seženete právě teď ve výprodejové akci! Nabídky již od 2 390 Kč.