Halmar Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý

Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl Ksawery... více informací »
Halmar Jídelní stůl Ksawery
Značka: Halmar
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl Ksawery...

Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý Elegance a odolnost to jsou dvě slova, které krásně vystihují Jídelní stůl Ksawery. Jídelní stůl Ksawery zaujme jednoduchým, tradičním a zároveň moderním designem. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Deska stolu se vyrábí z laminované dřevotřísky, které se značí svojí nízkou váhou a cenou v barvě dub… Zcela unikátní produkt Halmar Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý je dostupný přímo tu v populární kategorii stoly do jídelny. Nyní můžete najít skvělé kusy z naší rubriky za výprodejovou cenu. Tato značka Halmar vám může poskytnout skvělé výrobky Nové kousky každý den! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Halmar Jídelní stůl Ksawery, dub sonoma/bílý od populární značky Halmar naleznete teď levně! Akční ceny již od 2 390 Kč.