Halmar Jídelní stůl L31, bílý

Jídelní stůl L31 je velmi praktický stůl, který splní požadavky i velmi náročných zákazníků. Působivá kombinace bílého... více informací »
Halmar Jídelní stůl L31
Značka: Halmar
6 190 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl L31 je velmi praktický stůl, který splní požadavky i velmi náročných zákazníků. Působivá kombinace bílého...

Jídelní stůl L31 je velmi praktický stůl, který splní požadavky i velmi náročných zákazníků. Působivá kombinace bílého skla s kovovými nohami dodá stolu elegantní vzhled. Nohy jsou navíc zdobeny jemnými detaily. Velkou výhodou stolu je jeho funkce rozkladu, kterou jistě oceníte. Několika málo pohyby ze stolu o délce 110 cm vykouzlíte stůl s délkou 170 cm. Zajímavý produkt je k dispozici právě zde tu na našich stránkách v populární sekci stoly do jídelny! Máme pro vás další zboží z této populární sekce za výborné peníze. Máme toho více, u nás totiž najdete další kvalitní kousky značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento výjimečný produkt Halmar Jídelní stůl L31, bílý originál od výrobce Halmar naleznete u nás právě za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 6 190 Kč.