Halmar Jídelní stůl Looper, sklo/bílý

Jídelní stůl Looper, sklo/bílý Jídelní stůl Looper vyniká svým moderním kulatým tvarem. Tento jídelní stůl je vhodný do... více informací »
Halmar Jídelní stůl Looper
Značka: Halmar
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Looper, sklo/bílý Jídelní stůl Looper vyniká svým moderním kulatým tvarem. Tento jídelní stůl je vhodný do...

Jídelní stůl Looper, sklo/bílý Jídelní stůl Looper vyniká svým moderním kulatým tvarem. Tento jídelní stůl je vhodný do malých světlých místností. Představuje svěžest a vizuálně rozjasní pokoj. Jídelní stůl Looper vynikne hlavně v jednoduchém prostoru a zamilují se do něj příznivci designu a moderního vzhledu, který stolu Looper jistě nechybí. Jídelní deska je vyrobena z odolného skla s bílým nádechem, který budí dojem čistoty a jemnosti. Vše je podepřeno konstrukcí z malované oceli bílé barvy. Díky…
Oblíbený a akční produkt seženete rovnou na našich stránkách v sekci stoly do jídelny! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární sekce za internetové ceny. U zákazníků oblíbená značka Halmar dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Halmar Jídelní stůl Looper, sklo/bílý od značky Halmar snadno můžete pořídit právě nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 3 490 Kč.