Halmar Jídelní stůl MARCELLO, bílý

Elegantní prostorný jídelní stůl MARCELLO v jedinečném moderním designu vyniká kvalitním zpracováním. Je vyroben v kombinaci lakované MDF desky a... více informací »
Halmar Jídelní stůl MARCELLO
Značka: Halmar
15 590 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní prostorný jídelní stůl MARCELLO v jedinečném moderním designu vyniká kvalitním zpracováním. Je vyroben v kombinaci lakované MDF desky a...

Elegantní prostorný jídelní stůl MARCELLO v jedinečném moderním designu vyniká kvalitním zpracováním. Je vyroben v kombinaci lakované MDF desky a podnože v bílém provedení a pevné stabilní základny z nerezové oceli. Tento stůl je ten pravý pro zákazníky s vysokými nároky na vzhled a velikost. Minimalistický design krásně prosvětlý každý interiér. Stůl je rozkládací, tudíž se k němu pohodlně vejde velká rodina. K tomuto stolu doporučujeme dokoupit židle K104.
Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní stůl MARCELLO, bílý máte možnost sehnat již dnes tady a teď na našem webu umístěný v kategorii stoly do jídelny! Nyní si můžete vybrat další produkty z této známé rubriky za internetové ceny! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené kousky značky Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Halmar dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky

Zlevněný výrobek Halmar Jídelní stůl MARCELLO, bílý od známé značky Halmar jednoduše získáte zde nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 15 590 Kč.