Halmar Jídelní stůl Mozambik, zlatý dub

Jídelní stůl Mozambik, dub zlatý Dopřejte své jídelně originální jídelní stůl, který se stane centrálním místem pro... více informací »
Halmar Jídelní stůl Mozambik
Značka: Halmar
5 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Mozambik, dub zlatý Dopřejte své jídelně originální jídelní stůl, který se stane centrálním místem pro...

Jídelní stůl Mozambik, dub zlatý Dopřejte své jídelně originální jídelní stůl, který se stane centrálním místem pro setkávání rodiny u nedělních obědů. Industriální podnoží a deska v dřevěném dekoru vytváří výrazný kousek, který upoutá pozornost. Jídelní stůl Mozambik se bude vyjímat jak v menších, tak větších prostorech, kdy poskytne sezení pro čtyři osoby. Jídelní stůl Mozambik nabídne kulatou dýhovanou desku z MDF v sofistikovaném vzhledu. MDF je velice pevný materiál, který je odolný a navíc se velmi…
Tento kvalitní a žádaný produkt Halmar Jídelní stůl Mozambik, zlatý dub můžete koupit mimo jiné na stránkách zařazený v rubrice stoly do jídelny. Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Halmar Jídelní stůl Mozambik, zlatý dub od odblíbeného výrobce Halmar jednoduše najdete u nás skutečně levně! Cena již od 5 890 Kč.