Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90, bílý

Jídelní stůl MOZART sází na klasický a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních... více informací »
Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90
Značka: Halmar
10 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl MOZART sází na klasický a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních...

Jídelní stůl MOZART sází na klasický a elegantní styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Desku stolu lze rozložit do délky až 240 cm, což zaručí dostatečný prostor pro Vaše pohodlné sezení. Deska stolu je tvořena z laminovaného MDF a hrany desky jsou opatřeny ABS plasty. Vkusně tvarované nohy jsou vyrobeny z bukového masivu. Z naší nabídky si můžete vybrat jídelní židle, díky nimž si můžete sestavit kompletní jídelní set. K tomuto stolu… Hodně prodávaný produkt Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90, bílý můžete sehnat nyní tady na stránkách zařazený v sekci stoly do jídelny. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této známé kategorie ve výprodejové akci. Mezi zákazníky oblíbená značka Halmar pro vás vyrábí top zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Neodolatelný kus Halmar Jídelní stůl MOZART 160-240/90, bílý od top značky Halmar snadno můžete sehnat u nás nyní téměř zdarma. Právě lze objednat jen za 10 490 Kč.