Halmar Jídelní stůl NORD, bílý/černý

Jídelní stůl NORD je mimořádně zajímavý a originální stůl. Tento pozoruhodný kus nábytku bude perfektním řešením jak pro... více informací »
Halmar Jídelní stůl NORD
Značka: Halmar
10 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl NORD je mimořádně zajímavý a originální stůl. Tento pozoruhodný kus nábytku bude perfektním řešením jak pro...

Jídelní stůl NORD je mimořádně zajímavý a originální stůl. Tento pozoruhodný kus nábytku bude perfektním řešením jak pro klasické a elegantní interiéry, tak i pro velmi moderní a stylové. Nejzajímavějším prvkem celého stolu je jeho mohutná podnož, která je vyrobená z lakovaného MDF bílé barvy, a je doplněna proužky MDF černé barvy. MDF v černém odstínu také najdeme na desce stolu, je jí tvořená prostřední část stolu po jeho rozložení. Složená deska má jednolitou bílou barvu. Celou konstrukci poté jistí… Nejprodávanější produkt Halmar Jídelní stůl NORD, máte možnost pořídit mimo jiné tu na stránkách ve známé sekci stoly do jídelny! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka Halmar pro své zákazníky poskytuje vynikající zboží. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kus Halmar Jídelní stůl NORD, bílý/černý originál od výrobce Halmar jednoduše najdete tady téměř zdarma! Akční ceny již od 10 290 Kč.