Halmar Jídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílý

Jídelní stůl PALERMO zaujme každého nadšence nevšedního designu. Stůl PALERMO disponuje velice originálním provedením, ale také výbornou... více informací »
Halmar Jídelní stůl PALERMO
Značka: Halmar
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní stůl PALERMO zaujme každého nadšence nevšedního designu. Stůl PALERMO disponuje velice originálním provedením, ale také výbornou funkčností, a to díky jeho rozkládací funkci. Hlavním prvkem stolu je zajisté jeho masivní podnož, která je tvořena křížením nohou z lakovaného MDF v bílé barvě. Vše je poté zasazeno na podstavu z pevné nerezové oceli, která poskytuje maximální stabilitu. Deska stolu je vyrobena z kombinace lakovaného MDF matné bílé barvy a skla, které je pro nevšední vzhled zasazeno na…
Tento akční produkt Halmar Jídelní stůl PALERMO, sklo/matný bílý můžete dostat pohodlně tu na webu v kategorii stoly do jídelny. Vyberte si zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie za příznivou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Halmar prodává skvělé zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další zboží od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.