Halmar Jídelní stůl PIXEL, bílý/černý

Jídelní stůl PIXEL je velmi moderní stůl s industriálními prvky. Na výrobu stolu jsou použity velmi kvalitní a prvotřídní... více informací »
Halmar Jídelní stůl PIXEL
Značka: Halmar
5 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl PIXEL je velmi moderní stůl s industriálními prvky. Na výrobu stolu jsou použity velmi kvalitní a prvotřídní...

Jídelní stůl PIXEL je velmi moderní stůl s industriálními prvky. Na výrobu stolu jsou použity velmi kvalitní a prvotřídní materiály, které umožňují stolu dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Příjemný nenásilný kontrast je vytvořen díky matné oceli a lesklému MDF. Malovaná černá ocel je použita k výrobě robustního stabilního podnoží. Kulatá deska je vyrobena z MDF materiálu, pro jednoduchý vzhled je použit bílý lesk. Velmi žádaný kousek Halmar Jídelní stůl PIXEL, bílý/černý dostanete již dnes tu na webu v oblíbené rubrice stoly do jídelny. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární sekce za výprodejovou cenu. Tento vyjímečný výrobce Halmar má na skladě kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Výjimečný výrobek Halmar Jídelní stůl PIXEL, bílý/černý od populární značky Halmar jednoduše získáte tady teď opravdu výhodně! Cena od 5 590 Kč.