Halmar Jídelní stůl Prometheus, čtvercový, matný bílý/buk

Jídelní stůl Prometheus, čtvercový, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do... více informací »
Halmar Jídelní stůl Prometheus
Značka: Halmar
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Prometheus, čtvercový, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do...

Jídelní stůl Prometheus, čtvercový, matný bílý/buk Jídelní stůl Prometheus je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér. Netradičním prvkem tohoto stolu je černý ocelový průplet, který dodává stolu šmrnc, ale především ještě větší stabilitu podnoží. Deska stolu je vyrobena z lakovaného MDF v bílém matném odstínu. MDF materiál se snadno udržuje a je odolný vůči mechanickému poškození. Nohy stolu jsou vyrobené z…
Tento levný výrobek Halmar Jídelní stůl Prometheus, čtvercový, matný bílý/buk máte možnost dostat prostě tu na našem webu v sekci stoly do jídelny. Mrkněte na další produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu. Významný výrobce Halmar pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment.

Tento výjimečný produkt Halmar Jídelní stůl Prometheus, čtvercový, matný bílý/buk od top výrobce Halmar jednoduše můžete získat tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nabídka od 2 590 Kč.