Halmar Jídelní stůl RAFAELLO, dub sonoma

Stůl RAFAELLO je moderní jídelní stůl, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Je charakteristický krásným, velmi elegantním, moderním... více informací »
Halmar Jídelní stůl RAFAELLO
Značka: Halmar
13 390 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl RAFAELLO je moderní jídelní stůl, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Je charakteristický krásným, velmi elegantním, moderním...

Stůl RAFAELLO je moderní jídelní stůl, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky. Je charakteristický krásným, velmi elegantním, moderním designem, který se mísí s tradičními prvky. Je perfektním řešením pro minimalistické a syrové interiéry, které zahřeje, ale také pro ty klasičtější a tradičněji zdobené. To vše díky použitému masivnímu materiálu v dekoru dřeva v odstínu dub sonoma a nerezové oceli.Tento diskontní produkt můžete koupit prostě tady na stránkách v populární kategorii stoly do jídelny. Nyní získáte ostatní produkty z této rubriky za výhodnou cenu.

Akční výrobek Halmar Jídelní stůl RAFAELLO, dub sonoma od známého výrobce Halmar jednoduše naleznete tady teď se slevou! Nyní za akční cenu 13 390 Kč.