Halmar Jídelní stůl RONALD 120-160 cm, bílý

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu... více informací »
Halmar Jídelní stůl RONALD 120-160 cm
Značka: Halmar
7 490 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu...

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu stolu je použit lakovaný MDF materiál s velmi velkým leskem. Tento materiál propůjčuje stolu dobré vlastnosti jako pevnost, odolnost a snadná údržba. Svými čistými liniemi vám nechává dostatek prostoru pro výběr vhodných židlí. Velkou výhodou je jeho funkce rozkladu, kterou jistě oceníte. Několika málo pohyby ze stolu o délce 120 cm vykouzlíte stůl s délkou 160 cm.
Často hledaný produkt jde nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách umístěný v kategorii stoly do jídelny! Připravili jsme pro vás akční produkty z naší sekce za internetové ceny!

Tento unikátní kus Halmar Jídelní stůl RONALD 120-160 cm, bílý od značky Halmar najdete na našich stránkách teď právě v akci. Akční ceny již od 7 490 Kč.