Halmar Jídelní stůl RONALD 120 cm, bílý

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu stolu je použit... více informací »
Halmar Jídelní stůl RONALD 120 cm
Značka: Halmar
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu stolu je použit...

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu stolu je použit lakovaný MDF materiál s velmi velkým leskem. Tento materiál propůjčuje stolu dobré vlastnosti jako pevnost, odolnost a snadná údržba. Svými čistými liniemi vám nechává dostatek prostoru pro výběr vhodných židlí. Tento skvělý kousek Halmar Jídelní stůl RONALD je k sehnání aktuálně tady a teď na našem webu ve známé rubrice stoly do jídelny! Pořiďte si nové produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu!

Velmi oblíbený výrobek Halmar Jídelní stůl RONALD 120 cm, bílý od top značky Halmar jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě ve slevě. Akční cena od 3 890 Kč.