Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm, bílý

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu... více informací »
Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm
Značka: Halmar
8 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu...

Jídelní stůl RONALD Vás zaujme svým neotřelým designem v přírodní bílé barvě, která skvěle prosvětlí interiér. Na výrobu stolu je použit lakovaný MDF materiál s velmi velkým leskem. Tento materiál propůjčuje stolu dobré vlastnosti jako pevnost, odolnost a snadná údržba. Svými čistými liniemi vám nechává dostatek prostoru pro výběr vhodných židlí. Velkou výhodou je jeho funkce rozkladu, kterou jistě oceníte. Několika málo pohyby ze stolu o délce 140 cm vykouzlíte stůl s délkou 180 cm.
Designový produkt Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm, bílý naleznete pohodlně tu na webu v populární rubrice stoly do jídelny! Mrkněte na kvalitní produkty z této známé kategorie za extra cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Halmar má k dispozici vynikající produkty . Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Zlevněný kousek Halmar Jídelní stůl RONALD 140-180 cm, bílý od známého předního výrobce Halmar pohodlně pořídíte tady teď za nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 8 090 Kč.