Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, černé sklo/bílý

Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR 2
Značka: Halmar
14 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě...

Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z kombinace lakovaného MDF bílé barvy a tvrzeného skla černé barvy. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková černobílá-nerezová kombinace bude ideální pro každý moderní prostor. K této… Zajímavý produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, černé sklo/bílý je dostupný nyní tady na webu zařazený v sekci stoly do jídelny. Nyní můžete koupit parádní zboží z této známé rubriky za extra cenu. V očích zákazníků populární značka Halmar může nabídnout prvotřídní zboží Vždyť to vidíte sami. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další skvělé zboží od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Exkluzivní výrobek Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, černé sklo/bílý od kvalitní značky Halmar jednoduše můžete sehnat právě ve slevě! Právě teď jen za 14 390 Kč.