Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, extra bílé sklo/bílý

Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR 2
Značka: Halmar
14 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je...

Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z kombinace lakovaného MDF bílé barvy a tvrzeného skla extra bílé barvy. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková bílo-nerezová kombinace bude ideální pro každý moderní prostor. K této… Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, extra bílé sklo/bílý můžete dostat ještě tady a teď na našem webu v kategorii stoly do jídelny! Vyberte si akční výrobky ve zmiňované kategorii za extra cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Halmar dlouhodobě dodává skvělé produkty.

Tento designový výrobek Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, extra bílé sklo/bílý od známé společnosti Halmar naleznete na našich stránkách levně! Akční cena již od 14 390 Kč.