Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, šedé sklo/bílý

Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR 2
Značka: Halmar
14 390 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je...

Jídelní stůl SANDOR 2 je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z kombinace lakovaného MDF bílé barvy a tvrzeného skla šedé barvy. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková šedobílá-nerezová kombinace bude ideální pro každý moderní prostor. K této…
Hodně oblíbený produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, šedé sklo/bílý jde pořídit právě teď na webu v oblíbené kategorii stoly do jídelny! Vyhledejte si kvalitní produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! Tento vyjímečný výrobce Halmar dlouhodobě prodává špičkový sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR 2, šedé sklo/bílý originál od značky Halmar snadno pořídíte právě zde opravdu výhodně! Akční ceny od 14 390 Kč.