Halmar Jídelní stůl SANDOR 3, dub zlatý/černý

Jídelní stůl SANDOR 3 je velice klasický stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben z laminovaného MDF v... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR 3
Značka: Halmar
13 590 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR 3 je velice klasický stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben z laminovaného MDF v...

Jídelní stůl SANDOR 3 je velice klasický stůl, který navíc disponuje funkcí rozkladu. Stůl je vyroben z laminovaného MDF v odstínu zlatého dubu, použitý materiál připomíná přírodní dřevo a vytváří velice elegantní a masivní vzhled. Pevná základna je vyrobena z černé práškované oceli. Jídelní stůl se skvěle kombinuje například se židlemi Halmar K338, které taktéž najdete v naší nabídce. Tento akční a ve slevě kus Halmar Jídelní stůl SANDOR máte možnost najít snadno tu na našem webu umístěný v kategorii stoly do jídelny! Nyní získáte ještě podobné produkty z naší sekce za super cenu! Výrobce Halmar vás obohatí o vysoce kvalitní zboží.

Tento diskontní produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR 3, dub zlatý/černý od oblíbené značky Halmar snadno získáte zrovna opravdu levně. Nabídka již od 13 590 Kč.