Halmar Jídelní stůl SANDOR, bílý

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR
Značka: Halmar
12 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena...

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z lakovaného MDF v bílé barvě. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková bílo-nerezová kombinace bude ideální pro každý moderní prostor. K této kombinaci doporučujeme naše Halmar židle K194,…
Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR, seženete rovnou tady na webu v populární kategorii stoly do jídelny. Nyní pořídíte podobné výrobky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Tento kvalitní a levný kus Halmar Jídelní stůl SANDOR, bílý od populárního výrobce Halmar snadno získáte zde teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny již od 12 990 Kč.