Halmar Jídelní stůl SANDOR, dub sonoma

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR
Značka: Halmar
12 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena...

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z lakovaného MDF v barvě dub sonoma. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková dubovo-nerezová kombinace bude ideální pro každý moderní prostor. K této kombinaci doporučujeme naše Halmar židle…
Diskontní kousek Halmar Jídelní stůl SANDOR, dub máte možnost sehnat již dnes na webu v rubrice stoly do jídelny! Podívejte se na jiné zboží z této kategorie v akci! To ale však není vše, u nás nabízíme více. U nás totiž najdete další skvělé zboží značky Halmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR, dub sonoma od známé značky Halmar máte možnost nakoupit zde téměř zdarma! Teď v akci 12 090 Kč.