Halmar Jídelní stůl SANDOR, zlatý dub

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena... více informací »
Halmar Jídelní stůl SANDOR
Značka: Halmar
12 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena...

Jídelní stůl SANDOR je rozkládací stůl s velkým prostorem k sezení. Jedná se o velmi moderní stůl, jehož podnož je vytvořena ve formě křížení na pevné podstavě. Deska stolu je vyrobena z laminovaného MDF v dekoru dřeva v odstínu zlatý dub. Podstava celé konstrukce je vyrobena z nerezové oceli. Podstava posiluje zbytek celé konstrukce. Nerezová ocel je velice kvalitní trvalý materiál odolný vůči korozi. Celková nerezovo-dřevěná kombinace bude ideální pro každý moderní prostor. Tento žádaný produkt Halmar Jídelní stůl SANDOR, naleznete bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v rubrice stoly do jídelny! Vyberte si jiné produkty z této rubriky za rozumné peníze!

Unikátní výrobek Halmar Jídelní stůl SANDOR, zlatý dub od přední značky Halmar snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Nyní pořídíte od 12 090 Kč.