Halmar Jídelní stůl Seweryn, dub sonoma/bílý

Jídelní stůl Seweryn, dub sonoma/bílý Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného... více informací »
Halmar Jídelní stůl Seweryn
Značka: Halmar
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Seweryn, dub sonoma/bílý Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného...

Jídelní stůl Seweryn, dub sonoma/bílý Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva. Desku stolu lze rozložit do délky až 300 cm, což Vám zaručí dostatečný prostor jak pro pořádání večeří, tak rodinných oslav nebo společenských setkání. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní, jídelen nebo restaurací. Rozkladatelná deska stolu je tvořena z laminovaného MDF v provedení dub sonoma, hrany desky… Tento akční a ve slevě produkt Halmar Jídelní stůl Seweryn, je k dostání taky na našem webu v populární sekci stoly do jídelny. Nyní koupíte zcela nové zboží z naší rubriky za parádní cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další vybrané produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední výrobce Halmar pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Unikátní kus Halmar Jídelní stůl Seweryn, dub sonoma/bílý od společnosti Halmar naleznete tady ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 6 890 Kč.