Halmar Jídelní stůl Seweryn, ořech

Jídelní stůl Seweryn, ořech Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva.... více informací »
Halmar Jídelní stůl Seweryn
Značka: Halmar
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Seweryn, ořech Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva....

Jídelní stůl Seweryn, ořech Jídelní stůl Seweryn sází na jednoduchý a přitom elegantní styl. Představuje kombinaci příjemného designu a dřeva. Desku stolu lze rozložit do délky až 300 cm, což Vám zaručí dostatečný prostor jak pro pořádání večeří, tak rodinných oslav nebo společenských setkání. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní, jídelen nebo restaurací. Rozkladatelná deska stolu je tvořena z laminovaného MDF v ořechovém provedení, hrany desky jsou… Vynikající produkt máte možnost získat snadno na webu zařazený v rubrice stoly do jídelny! Vyhledejte si ještě další kusy ve zmiňované sekci za výhodnou cenu.

Unikátní a oblíbený výrobek Halmar Jídelní stůl Seweryn, ořech od kvalitní značky Halmar můžete získat u nás nyní téměř zdarma! Právě teď jen za 6 890 Kč.