Halmar Jídelní stůl Socrates, obdélníkový, matný bílý/buk

Jídelní stůl Socrates, obdélníkový, matný bílý/buk Jídelní stůl Socrates je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně... více informací »
Halmar Jídelní stůl Socrates
Značka: Halmar
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Socrates, obdélníkový, matný bílý/buk Jídelní stůl Socrates je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně...

Jídelní stůl Socrates, obdélníkový, matný bílý/buk Jídelní stůl Socrates je jednoduchý moderní stůl, který zapadne do každé moderní kuchyně či jídelny. Jednoduché tvary a jednoduché barvy nenaruší žádný interiér. Nechte se nalákat krásou a elegantností jídelního stolu Socrates a vyzdobte si i Vaši jídelnu. Deska stolu je vyrobena z lakovaného MDF v bílém matném odstínu. MDF materiál se snadno udržuje a je odolný vůči mechanickému poškození. Nohy stolu jsou vyrobené z masivního bukového dřeva. Dřevo je… Kvalitní a levný produkt Halmar Jídelní stůl Socrates, máte možnost pořídit v pohodě na našich stránkách v oblíbené kategorii stoly do jídelny. Podívejte se na podobné produkty z této známé rubriky za výborné peníze. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Halmar vám může poskytnout vynikající sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento exkluzivní produkt Halmar Jídelní stůl Socrates, obdélníkový, matný bílý/buk od kvalitní značky Halmar snadno najdete tady teď právě skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 3 190 Kč.