Halmar Jídelní stůl SORBUS, bílý

Jídelní stůl SORBUS Vás určitě již na první pohled zaujme atraktivní kombinací, ze které je vyroben. A to kombinací klasického tvaru,... více informací »
Halmar Jídelní stůl SORBUS
Značka: Halmar
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní stůl SORBUS Vás určitě již na první pohled zaujme atraktivní kombinací, ze které je vyroben. A to kombinací klasického tvaru, praktičnosti a moderního designu. Díky svému nadčasovému designu, přidá do každého klasického prostoru nádech modernosti. Deska tohoto jídelního stolu je vyrobena z velmi kvalitní desky z MDF, která je následně potažena další deskou z přírodní dubové dýhy v bílém provedení. Nohy jsou poté vyrobeny z masivního bukového dřeva také v bílém provedení. Jídelní stůl SORBUS však…
Unikátní kousek máte možnost sehnat bezstarostně tu na webu zařazený v kategorii stoly do jídelny. Najděte si parádní produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Halmar pro své zákazníky prodává vynikající sortiment Podívejte se sami.