Halmar Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový

Jídelní stůl SORENTO je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové... více informací »
Halmar Jídelní stůl SORENTO
Značka: Halmar
14 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl SORENTO je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové...

Jídelní stůl SORENTO je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové interiéry, včetně minimalistických interiérů, kterým dodá styl a eleganci. Provedení stolu je masivní, ale především velice luxusně působící. Vyznačuje se jednoduchým tvarem a estetickým vzhledem, který osloví lidi s nejrůznějším vkusem. Navíc je stůl SORENTO velice pečlivě vyrobený kus nábytku, který zaručuje tu nejvyšší kvalitu. K výrobě stolu SORENTO je použito několik velice kvalitních… Zlevněný produkt Halmar Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový můžete pořídit prostě na našem webu zařazený v rubrice stoly do jídelny! Najděte si skvělé zboží ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny!

Tento akční a ve slevě kus Halmar Jídelní stůl SORENTO, sklo/matný béžový originál od značky Halmar jednoduše naleznete tady a teď právě opravdu levně. Ceny již od 14 290 Kč.