Halmar Jídelní stůl STANFORD, bílý

Jídelní rozkládací stůl STANFORD se vyznačuje jednoduchým tvarem a estetickým vzhledem, který osloví lidi s nejrůznějším vkusem. Je vyroben v... více informací »
Halmar Jídelní stůl STANFORD
Značka: Halmar
12 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl STANFORD se vyznačuje jednoduchým tvarem a estetickým vzhledem, který osloví lidi s nejrůznějším vkusem. Je vyroben v...

Jídelní rozkládací stůl STANFORD se vyznačuje jednoduchým tvarem a estetickým vzhledem, který osloví lidi s nejrůznějším vkusem. Je vyroben v kombinaci lakované MDF desky a lakované oceli. Stůl se dodává v bílém barevném provedení a lze jej rozložit do šíře 210 cm. Díky své jednoduchosti a světlým barvám rozzáří každý interiér. Stůl nabízíme také v dalším větším provedení, 130-250 cm. Velmi žádaný výrobek Halmar Jídelní stůl STANFORD, je k sehnání ještě tady a teď na našich stránkách v populární kategorii stoly do jídelny. Nyní si můžete pořídit unikátní zboží ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu!

Ve slevě výrobek Halmar Jídelní stůl STANFORD, bílý od populárního výrobce Halmar jednoduše můžete najít na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 12 090 Kč.