Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub lancelot/bílý

Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro... více informací »
Halmar Jídelní stůl TIAGO
Značka: Halmar
7 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro...

Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a elegantním stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli. Deska stolu je tvořena z laminovaného MDF v barvě dubu lancelot. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva v neutrální bílé barvě. Použitím těchto kvalitních materiálů je zaručena stabilita a dlouhá životnost, stůl se také velmi snadno a jednoduše udržuje. Z naší nabídky si můžete vybrat také jídelní židle… Tento kvalitní a žádaný výrobek Halmar Jídelní stůl TIAGO, jde nakoupit taky tady u nás umístěný v sekci stoly do jídelny. Nyní můžete najít parádní produkty ze zmíněné kategorie za skvělou cenu!

Zlevněný produkt Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub lancelot/bílý originál od značky Halmar snadno můžete sehnat u nás právě téměř zdarma! Akční cena již od 7 090 Kč.