Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub sonoma/bílý

Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a přitom jednoduchým stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor... více informací »
Halmar Jídelní stůl TIAGO
Značka: Halmar
7 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a přitom jednoduchým stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor...

Jídelní stůl TIAGO zaujme vkusným a přitom jednoduchým stylem. Robustní desku stolu lze rozložit do délky 220 cm, což nabídne dostatečný prostor pro trávení společných chvílí u večeře s rodinou i s přáteli. Deska stolu je tvořena z laminovaného MDF v barvě dubu sonoma. Nohy jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva v neutrální bílé barvě. Použitím těchto kvalitních materiálů je zaručena stabilita a dlouhá životnost, stůl se také velmi snadno a jednoduše udržuje. Z naší nabídky si můžete vybrat také jídelní…
Nejprodávanější kus Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub sonoma/bílý je k dostání lehce tady na našich stránkách ve známé kategorii stoly do jídelny. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty z této rubriky ve slevě!

Akční produkt Halmar Jídelní stůl TIAGO, dub sonoma/bílý od známého výrobce Halmar naleznete zde teď právě levně. Nyní za akční cenu 7 090 Kč.