Halmar Jídelní stůl TREVOR, bílý/dub sonoma

Jídelní stůl TREVOR je vyroben z vysoce kvalitní lakované a laminované desky z MDF, která je namontována na velmi pevnou ocelovou konstrukci v... více informací »
Halmar Jídelní stůl TREVOR
Značka: Halmar
9 090 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl TREVOR je vyroben z vysoce kvalitní lakované a laminované desky z MDF, která je namontována na velmi pevnou ocelovou konstrukci v...

Jídelní stůl TREVOR je vyroben z vysoce kvalitní lakované a laminované desky z MDF, která je namontována na velmi pevnou ocelovou konstrukci v nerezovém provedení. Deska stolu, v provedení dub sonoma, je rozložitelná, vložka je vyrobená v bílém provedení. Stůl má klasicky 130 cm, po rozložení má celých 170 cm.
Tento nejprodávanější produkt je k dostání právě na našem webu v populární sekci stoly do jídelny. Vyhledejte si ještě podobné produkty z naší kategorie na pár kliknutí! Tato značka Halmar dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento levný kus Halmar Jídelní stůl TREVOR, bílý/dub sonoma od známé značky Halmar jednoduše můžete sehnat u nás za výhodnou cenu. Cena od 9 090 Kč.