Halmar Jídelní stůl WENANTY, medový dub

Jídelní stůl WENANTY je designový, nadčasový kus nábytku, který se stane primární ozdobou interiéru a místem pro... více informací »
Halmar Jídelní stůl WENANTY
Značka: Halmar
19 690 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní stůl WENANTY je designový, nadčasový kus nábytku, který se stane primární ozdobou interiéru a místem pro shromažďování celé rodiny. Je vyroben z kvalitních, přírodních materiálů, tudíž nadchne i ty náročnější zákazníky. Stůl je vyroben ze tří, velice odolných materiálů – MDF, přírodní dubová dýha a především masivní dubové dřevo. Pozornost především přitáhne zajímavé provedení podnože, které přidává stolu osobitý charakter. Celý stůl je laděn do odstínu medového dubu, který do interiéru přenese…
Oblíbený a akční výrobek Halmar Jídelní stůl WENANTY, medový dub můžete dostat taky na našich stránkách umístěný v kategorii stoly do jídelny. Vyberte si ještě jiné zboží z naší rubriky za super peníze! Populární dodavatel Halmar vám nabízí velmi kvalitní sortiment. To ale ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.