Halmar Jídelní stůl WENANTY, ořech

Jídelní stůl WENANTY je designový, nadčasový kus nábytku, který se stane primární ozdobou interiéru a místem pro... více informací »
Halmar Jídelní stůl WENANTY
Značka: Halmar
16 890 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jídelní stůl WENANTY je designový, nadčasový kus nábytku, který se stane primární ozdobou interiéru a místem pro shromažďování celé rodiny. Je vyroben z kvalitních, přírodních materiálů, tudíž nadchne i ty náročnější zákazníky. Stůl je vyroben ze tří, velice odolných materiálů – MDF, přírodní ořechová dýha a především masivní bukové dřevo. Pozornost především přitáhne zajímavé provedení podnože, které přidává stolu osobitý charakter. Celý stůl je laděn do odstínu ořechového dřeva, který do interiéru…
Tento velmi žádaný kus Halmar Jídelní stůl WENANTY, ořech je k sehnání taky na webu zařazený v kategorii stoly do jídelny! Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární rubriky za skvělou cenu. Věhlasný výrobce Halmar vyrábí skvělé zboží. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další produkty od značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.