Halmar Jídelní stůl William, černý ořech

Jídelní stůl William, tmavý ořech Jídelní stůl William zaujme elegantním a jednoduchým vzhledem. Stůl je zakulacený a rozložitelný. Délka desky... více informací »
Halmar Jídelní stůl William
Značka: Halmar
5 790 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl William, tmavý ořech Jídelní stůl William zaujme elegantním a jednoduchým vzhledem. Stůl je zakulacený a rozložitelný. Délka desky...

Jídelní stůl William, tmavý ořech Jídelní stůl William zaujme elegantním a jednoduchým vzhledem. Stůl je zakulacený a rozložitelný. Délka desky stolu po rozložení činí 124 cm. Stůl má svůj jedinečný až dobový nádech, který dýchá osobitostí, díky tomuto designu, také nikdy nevyjde z mody. Tento stůl je vyroben kombinací několika materiálů. Deska stolu je vyrobena z MDF materiálu v kombinaci s přírodní dýhou (tenký profil přírodního masivního dřeva), která tvoří horní vrstvu desky a zajišťuje tak unikátní…
Kvalitní produkt Halmar Jídelní stůl William, černý ořech lze získat bezstarostně tu na stránkách v populární kategorii stoly do jídelny! Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ve zmiňované rubrice jednoduše online! V očích zákazníků populární výrobce Halmar dlouhodobě nabízí kvalitní sortiment. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Halmar Jídelní stůl William, černý ořech od známé značky Halmar jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď levně. Právě lze objednat jen za 5 790 Kč.