Halmar Jídelní stůl Yohann, dub san remo/černý

Jídelní stůl Yohann, dub san remo/černý Velice prostorný jídelní stůl Yohann Vás zaujme již na první pohled, a to svým velice... více informací »
Halmar Jídelní stůl Yohann
Značka: Halmar
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní stůl Yohann, dub san remo/černý Velice prostorný jídelní stůl Yohann Vás zaujme již na první pohled, a to svým velice...

Jídelní stůl Yohann, dub san remo/černý Velice prostorný jídelní stůl Yohann Vás zaujme již na první pohled, a to svým velice nestereotypním a inovativním designem, který kombinuje dva masivní materiály. Deska stolu je vyrobena z vysoce kvalitního laminovaného MDF v odstínu dub san remo. Teplé dřevité odstíny jsou poté kombinovány s malovanou práškovanou ocelí, která je provedená v chladné černé barvě. Použitá ocel má hodně výhod, jako je například pevnost, odolnost, či snadná údržba. Originální…
Oblíbený a kvalitní produkt jde sehnat pohodlně tady a teď na našem webu umístěný v kategorii stoly do jídelny. Prozkoumejte kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu!

Tento kvalitní a levný produkt Halmar Jídelní stůl Yohann, dub san remo/černý od top výrobce Halmar snadno seženete na našich stránkách levně. Právě teď jen za 6 290 Kč.