Halmar Kancelářská židle Arctic, šedá

Kancelářská židle Arctic, šedá Ergonomická, nastavitelná kancelářská židle Arctic nadchne milovníky jednoduchého designu. Skromný design... více informací »
Halmar Kancelářská židle Arctic
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Arctic, šedá Ergonomická, nastavitelná kancelářská židle Arctic nadchne milovníky jednoduchého designu. Skromný design...

Kancelářská židle Arctic, šedá Ergonomická, nastavitelná kancelářská židle Arctic nadchne milovníky jednoduchého designu. Skromný design umožňuje využít židli Arctic v různě zařízených prostorech, ať už se jedná o kancelář s dřevěným, kovovým nebo skleněným vybavením. Kancelářská židle Arctic je v celé ploše příjemně polstrovaná. K čalounění je použitá šedá látka, která je pohodlná, příjemná na dotek, ale přesto pevná a odolná. Šedé čalounění pak ladí s béžovou konstrukcí a područkami, které sekundují…
Kvalitní produkt je dostupný ještě tady a teď na našem webu v populární sekci židle do kanceláře. Pořiďte si podobné produkty z naší rubriky za skvělou cenu. U nás nabízíme více, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Halmar vám může nabídnout vynikající zboží.

Výjimečný a žádaný kus Halmar Kancelářská židle Arctic, šedá od populární značky Halmar jednoduše pořídíte zde teď skutečně výhodně. Nabídka již od 2 490 Kč.