Halmar Kancelářská židle Bender, šedá

Kancelářská židle Bender, šedá Kancelářská židle Bender je jednoduchá kancelářská židle, která bude ideální koupí do... více informací »
Halmar Kancelářská židle Bender
Značka: Halmar
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Bender, šedá Kancelářská židle Bender je jednoduchá kancelářská židle, která bude ideální koupí do...

Kancelářská židle Bender, šedá Kancelářská židle Bender je jednoduchá kancelářská židle, která bude ideální koupí do každé pracovny, kanceláře, zasedací místnosti či studentského pokoje. Židle není zbytečně tvořena složitými kombinacemi materiálů nebo náročným nastavením, přesto splňuje požadavky i náročnější klientů, jako prostorný podhlavník, ergonomie v bederní oblasti nebo výškové nastavení. Čalounění tvoří pevná látka, která je prodyšná a příjemná na dotyk. Jednoduchá látka je na opěráku ozvláštněna…
Ve slevě kus je dostupný v pohodě tu na našem webu v populární sekci židle do kanceláře. Připravili jsme jiné kusy ve zmíněné sekci z pohodlí domova! Výrobce Halmar vyrábí prvotřídní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento akční výrobek Halmar Kancelářská židle Bender, šedá od top značky Halmar snadno můžete získat u nás nyní téměř zdarma. V akci od 2 290 Kč.