Halmar Kancelářská židle DENZEL, černá

Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL černé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní ergonomii i velice... více informací »
Halmar Kancelářská židle DENZEL
Značka: Halmar
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL černé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní ergonomii i velice...

Robustní a reprezentativní kancelářská židle DENZEL černé barvy nabídne za skvělou cenu vysokou míru komfortu, kvalitní ergonomii i velice příjemné materiály. Navíc perfektně doplní stylové zařízení Vaší kanceláře i domácí pracovny, hodí se však také jako studentská židle. Klasická pětiramenná základna garantuje kancelářské židli DENZEL vysokou stabilitu a hladký pohyb. Díky 10 cm zdvihu pístu pak židli snadno přizpůsobíte své výšce i rozměrům stolu. Masivně polstrovaný sedák a opěrák jsou zárukou pohodlí…
Tento kvalitní a levný produkt Halmar Kancelářská židle DENZEL, černá můžete dostat právě teď na našem webu ve známé rubrice židle do kanceláře! Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z naší kategorie za výborné peníze. To ale není vše, máme toho více! U nás v nabídce najdete další prověřené produkty od výrobce Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Halmar poskytuje vysoce kvalitní výrobky.

Kvalitní a levný kus Halmar Kancelářská židle DENZEL, černá od top výrobce Halmar jednoduše získáte u nás teď skutečně levně! Akční cena od 1 990 Kč.