Halmar Kancelářská židle Fibero, šedá

Kancelářská židle Fibero, šedá Hledáte jednoduchého, přesto funkčního pomocníka do vaší kanceláře či pracovny?... více informací »
Halmar Kancelářská židle Fibero
Značka: Halmar
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Fibero, šedá Hledáte jednoduchého, přesto funkčního pomocníka do vaší kanceláře či pracovny?...

Kancelářská židle Fibero, šedá Hledáte jednoduchého, přesto funkčního pomocníka do vaší kanceláře či pracovny? Kancelářská židle Fibero vás v tom případě jistě nadchne, a to svým provedením, mechanikou, ale i nízkou cenou. Minimalistický design kancelářské židle Fibero je totiž doplněn ergonomickými liniemi a houpací mechanikou, a z jednoduché židle se tak během chvíle stane výkonné vybavení kanceláře, které vám zpříjemní vaše pracovní dny. Vnitřní část židle, tedy opěrák a sedák židle, jsou čalouněny… Zlevněný produkt jde koupit nyní tu na stránkách v populární sekci židle do kanceláře! Prozkoumejte ještě ostatní kousky z této rubriky za rozumné peníze. Známý výrobce Halmar má ve stále nabídkce kvalitní sortiment. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Halmar Kancelářská židle Fibero, šedá od známé značky Halmar snadno můžete najít u nás právě opravdu výhodně! Akční cena od 2 690 Kč.