Halmar Kancelářská židle Griffin, šedá

Kancelářská židle Griffin, šedá Kancelářská židle GRIFFIN patří k nejlépe prodávaným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu nabízí... více informací »
Halmar Kancelářská židle Griffin
Značka: Halmar
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Griffin, šedá Kancelářská židle GRIFFIN patří k nejlépe prodávaným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu nabízí...

Kancelářská židle Griffin, šedá Kancelářská židle GRIFFIN patří k nejlépe prodávaným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu nabízí nadstandardní výbavu, ať už co do materiálů, nebo použité techniky. Nabídne dobrou ergonomii i míru komfortu, která uspokojí středně náročné zákazníky, a se svým čistým moderním designem se neztratí ve studentském pokoji, ani v kanceláři. Neutrálně tvarovaný sedák s měkkým polstrováním a prodyšným čalouněním potěší zkosenou čelní hranou a zakloněným profilem, který příznivě… Často hledaný produkt Halmar Kancelářská židle Griffin, šedá máte možnost najít právě tu na našem webu umístěný v rubrice židle do kanceláře. Nyní koupíte další výrobky z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední dodavatel Halmar svým zákazníkům dodává top produkty. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží značky Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Halmar Kancelářská židle Griffin, šedá od dodavatele kvalitních produktů Halmar máte možnost nakoupit zrovna dneska za nejnižší cenu! Akční cena od 2 490 Kč.