Halmar Kancelářská židle Gulietta, hořčicová

Kancelářská židle Gulietta, hořčicová Kancelářská židle Gulietta je skvělým příkladem ergonomické židle s praktickými možnostmi nastavení.... více informací »
Halmar Kancelářská židle Gulietta
Značka: Halmar
7 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Gulietta, hořčicová Kancelářská židle Gulietta je skvělým příkladem ergonomické židle s praktickými možnostmi nastavení....

Kancelářská židle Gulietta, hořčicová Kancelářská židle Gulietta je skvělým příkladem ergonomické židle s praktickými možnostmi nastavení. Zpříjemní vám dlouhé chvíle u vašeho pracovního stolu, a poskytne požadovaný komfort pro uvolnění a zvýšení koncentrace při práci. Dopřejte si zdravé sezení, bez bolestí páteři a svalů díky kancelářské židli Gulietta. Židle Gulietta je vyrobena v kombinaci několika prvotřídních materiálů. Pevná konstrukce židle je vyrobena z kvalitního plastu, ten je poté v oblasti…Tento výjimečný výrobek Halmar Kancelářská židle Gulietta, můžete sehnat bezstarostně na našich stránkách v populární kategorii židle do kanceláře. Mrkněte na akční kousky z naší sekce za extra cenu!

Tento vynikající kus Halmar Kancelářská židle Gulietta, hořčicová od značky Halmar můžete získat tady teď právě ve výprodejové akci! Nabídka od 7 290 Kč.