Halmar Kancelářská židle Mauro

Kancelářská židle Mauro Pokud hledáte jednoduché a nadčasové vybavení své kanceláře, zasedací místnosti či studentského pokoje, a nechcete se... více informací »
Halmar Kancelářská židle Mauro
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Mauro Pokud hledáte jednoduché a nadčasové vybavení své kanceláře, zasedací místnosti či studentského pokoje, a nechcete se...

Kancelářská židle Mauro Pokud hledáte jednoduché a nadčasové vybavení své kanceláře, zasedací místnosti či studentského pokoje, a nechcete se trápit zbytečně složitým nastavením židle, je kancelářská židle Mauro tím co hledáte. Tato židle totiž nabídne elegantní design, prodyšné materiály, a snadno nastavitelnou houpací mechaniku – to vše za velmi příznivou cenu. Prostorný a měkký sedák židle Mauro je čalouněn látkou černé barvy. Opěrák židle je tvořen výpletem z šedé síťoviny, která je napnutá přes… Ve slevě tento produkt Halmar Kancelářská židle Mauro seženete aktuálně tady na našich stránkách v kategorii židle do kanceláře. Nyní můžete najít akční kusy ze zmíněné sekce z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více skvělých kousků od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce Halmar poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a velmi žádaný kus Halmar Kancelářská židle Mauro značky Halmar naleznete na našich stránkách skutečně výhodně. Nabídky od 1 690 Kč.