Halmar Kancelářská židle Morel, modrá

Kancelářská židle Morel, modrá Kancelářské křeslo MOREL je dokonalou kombinací mezi klasickým designem a moderním... více informací »
Halmar Kancelářská židle Morel
Značka: Halmar
2 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Morel, modrá Kancelářské křeslo MOREL je dokonalou kombinací mezi klasickým designem a moderním...

Kancelářská židle Morel, modrá Kancelářské křeslo MOREL je dokonalou kombinací mezi klasickým designem a moderním zpracováním. Sedadlo i opěrák jsou celočalouněny odolnou tkaninou, se zajímavým prošíváním. Použitá tkanina je velice prodyšná a příjemná na dotek. Pro moderní design je zvolena tkanina v modrém provedení, které se skvěle doplňuje s lesklou chromovanou základnou. Křeslo se stává originálním díky otvoru na zádech, který židli přidává na jedinečném vzhledu, ale také na praktičnosti. Otvor…
Designový produkt máte možnost koupit prostě u nás v oblíbené rubrice židle do kanceláře. Získejte akční produkty z této rubriky za výprodejovou cenu! Máme toho více, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Halmar Kancelářská židle Morel, modrá od top výrobce Halmar jednoduše můžete najít tady nyní za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 2 590 Kč.