Halmar Kancelářská židle Pop, šedá

Kancelářská židle Pop, šedá Univerzální, ale přesto elegantní kancelářská židle Pop je vhodným řešením pro lidi, kteří oceňují... více informací »
Halmar Kancelářská židle Pop
Značka: Halmar
7 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Pop, šedá Univerzální, ale přesto elegantní kancelářská židle Pop je vhodným řešením pro lidi, kteří oceňují...

Kancelářská židle Pop, šedá Univerzální, ale přesto elegantní kancelářská židle Pop je vhodným řešením pro lidi, kteří oceňují přizpůsobení, vysokou mobilitu, pohodlí a vynikající kvalitu, a to vše za dostupnou cenu. Ergonomická židle Pop splňuje žádané standardy, a proto nadchne i zákazníky s vyššími požadavky, a stane se pro ně správnou volbou vybavení do jejich kanceláře. Pohodlí židle je mimo široké spektrum nastavení, zajištěno příjemným čalouněním. Jak opěrák, tak sedák židle jsou potaženy…
Tento akční produkt Halmar Kancelářská židle Pop, máte možnost koupit aktuálně na stránkách v oblíbené rubrice židle do kanceláře. Nyní najdete nové produkty z této populární kategorie za super ceny. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další zboží značky Halmar. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Halmar vás obohatí o prvotřídní sortiment.

Tento zlevněný kus Halmar Kancelářská židle Pop, šedá originál od značky Halmar snadno získáte na našich stránkách skutečně levně. Nyní za akční cenu 7 190 Kč.